artykuły metalowe dostępne od zaraz

Artykuły spawalnicze

Polecamy wybrane artykuły spawalnicze:

-elektrody OVERCORD renomowanej firmy OERLIKON. Są to ektrody rutylowe ogólnego zastosowania (różowe). Doskonale nadają się do spawania stali niskowęglowych i niskostopowych. Posiadamy na magazynie elektrody o średnicach 2,0 2,5, 3,25 i 4,0mm .

- elektrody BES1.460R produkcji polskiej firmy BEN-MET. Są to średniotulone elektrody rutylowe,odpowiednik ESAB/Baildon ER 146 (różowe). Mamy na magazynie średnice 2,5 3,20 i 4,0mm.

- drut spawalniczy do półautomatów spawalniczych. Jest to drut elektrodowy, pomiedziowany do spawania łukowego w osłonie gazów ochronnych. Jest przeznaczony do spawania stali węglowej niestopowej i niskostopowej, odpowiada klasyfikacjom:

DIN 8559

PN-EN 440

AWS A5.18

SG2

G3Si1

ER 70S-6

Oferujemy drut produkcji polskiej firmy METALURGIA S.A. Radomsko, o średnicach 0,6 0,8 1,0 i 1,2mm na szpulach o wadze 5 i 15 kg.

- cyna lutownicza LC 60 w laskach. Jest to spoiwo cynowo-ołowiowe w gatunku o najkorzystniejszych własnościach lutowniczych. Stosowana do lutowania miękkiego elementów ze stali, miedzi i mosiądzu.

Zapytaj o cenę

Imię
Nazwisko
Nazwa firmy
E-mail
Telefon
Zapytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metalzbyt Poznań Spychała i Haze Spółka Jawna z siedzibą w Poznaniu 60-415 przy ul. Lutyckiej 11, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.
Produkt