artykuły metalowe dostępne od zaraz

Plomby

Polecamy materiały do plombowania:

-plomby ołowiane o średnicy 8, 10 i 12 mm, tradycyjnie służące do plombowania urządzeń pomiarowych, środków transportu, również szaf i pomieszczeń. Plomby te zaciska się przy pomocy plombownicy na drucie plombowniczym lub na żyłce plombowniczej.

-nowoczesne plomby plastikowe, średnica krążka 10 mm, dostępne w różnych kolorach. Jest to doskonały zamiennik tradycyjnych plomb ołowianych, zaciska się je również przy pomocy plombownicy na drucie plombowniczym lub na żyłce plombowniczej.

-drut plombowniczy stalowy i żyłkę plombowniczą (żyłka nylonowa w oplocie stalowym), w odcinkach o długości 25 i 30cm oraz nawinięte na szpule.

-plomby plastikowe z metalową komorą plombującą ,zaciągana ręcznie, z nadrukowanymi kolejnymi, niepowtarzalna 8-cyfrowa numeracja oraaz białe pole do odręcznych zapisów

-plombownice do plombowania

<

Zapytaj o cenę

Imię
Nazwisko
Nazwa firmy
E-mail
Telefon
Zapytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metalzbyt Poznań Spychała i Haze Spółka Jawna z siedzibą w Poznaniu 60-415 przy ul. Lutyckiej 11, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.
Produkt