artykuły metalowe dostępne od zaraz

Stopnie schodowe

Stopnie WEMA wykonane są z krat pomostowych zgrzewanych lub wciskanych (prasowanych) wg normy DIN 24531. Stopnie schodowe mogą być również wykonane z krat profilowanych.

Stopień schodowy WEMA zbudowany jest jak krata pomostowa, z tą różnicą, że jest wyposażony w specjalne obramowanie boczne (bortnica) z otworami montażowymi, umożliwiające szybki i łatwy montaż do konstrukcji nośnej.

Wszystkie stopnie wyposażone są z w antypoślizgową listwę czołową dzięki specjalnej perforacji na górnej płaszczyźnie. Możliwe jest wykonanie stopni schodowych o dowolnych wymiarach.

Stopnie WEMA to podstawowe elementy do połączenia komunikacyjnego różnych poziomych pomostów. Często znajdują zastosowanie również jako elementy klatek schodowych i dróg ewakuacyjnych oraz schody na zewnątrz budynków.

Nasz program magazynowy obejmuje stopnie schodowe WEMA ocynkowane o długościach (mm): 600, 800, 1000 i 1200.

Dane

Zapytaj o cenę

Imię
Nazwisko
Nazwa firmy
E-mail
Telefon
Zapytanie
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Metalzbyt Poznań Spychała i Haze Spółka Jawna z siedzibą w Poznaniu 60-415 przy ul. Lutyckiej 11, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych, w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia.
Produkt